Atsiskaitymas

Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai:
1. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.
2. Pirkėjas atsiskaito už prekes (vienu iš šių būdų):
- Mokėjimas PayPal mokėjimo sistema.
- Grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už pirkinius sumokėsite tik juos gavę. Atsiskaitant grynaisiais pinigais taikomas papildomas 3 eurų mokestis. Apmokėti už prekes pristatymo metu galima užsakymams neviršijantiems 580 eurų su PVM. Atsisakius priimti pristatytas prekes išrašoma sąskaita faktūra už faktines transporto išlaidas.
- Atlikdamas mokėjimo pavedimą per mokėjimai.lt sistemą, kuri garantuoja internetinių atsiskaitymų patikimumą bei Pirkėjo duomenų saugumą. Paspaudus nuorodą "Atsiskaityti" Pirkėjas nukreipiamas į mokėjimai.lt sistemą, kurioje įvedamas Pirkėjo elektroninio pašto adresas tuo tikslu, kad po sėkmingo apmokėjimo atlikimo Pirkėjui būtų atsiųsta visa mokėjimo informacija. Paspaudus nuorodą "Tęsti mokėjimą" Pirkėjas galės pasirinkti banką, su kuriuo yra sudarę elektroninės bankininkystės sutartį. Pirkėjui bus automatiškai suformuotas mokėjimo pavedimas, papildomos informacijos įvedinėti nereikės. Patvirtinus mokėjimą Pirkėjas bus nukreiptas atgal į www.mesuzlietuva.com svetainę. Pardavėjas iš karto bus informuotas apie atliktą mokėjimą, todėl prekės bus išsiųstos 24 valandų bėgyje.
3. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

payments